Opis

Willa Luna we Władysławowie to idealne miejsce do wypoczynku nad morzem o każdej porze roku.

Nasz pensjonat znajduje się w cichej i spokojnej dzielnicy willowej Władysławowa. Wystarczy 15 - minutowy spacer, aby znaleźć się na pięknej plaży. Zapraszamy do 2,3 i 4 osobowych wygodnych pokoi z łazienkami i balkonami (niektóre z nich mają widok na morze lub zatokę). Dbając o otoczenie, nie zapomnieliśmy o urządzeniu w pobliżu miejsca do rodzinnego wypoczynku (zaopatrzonego w sprzęt do grillowania) oraz nowoczesnego i bezpiecznego placu zabaw dla dzieci.

Do użytku dla Gości dostępna jest w pełni wyposażona kuchnia, w której można przygotowywać rodzinne posiłki we własnym zakresie. Czas wolny, w razie niepogody, nasi Goście mogą spędzić w mile urządzonej świetlico - jadalni (TV, DVD, prasa, gry planszowe dla dzieci) lub sali rekreacyjnej wyposażonej w stół bilardowy, elektroniczną tarczę do rzutek oraz piłkarzyki. Można także skorzystać z kącika komputerowego z łączem internetowym lub podłączyć swojego laptopa do sieci. We wszystkich pokojach dostępny jest również Internet bezprzewodowy.

Nasi Goście mogą skorzystać z szeregu darmowych udogodnień. U nas możecie Państwo skorzystać z rowerów a także bezpiecznie przechować własny sprzęt sportowy i wózki dziecięce. Do Państwa dyspozycji oddane są pralnia i suszarnia. Za uzgodnioną opłatą możemy Państwa odebrać z dworca bądź lotniska w Trójmieście. Przyjmujemy także grupy. Parking na posesji.
tło

Sylwester

Sylwester w Willi Lunie to niezapomniane wrażenia. Przemiła obsługa, kameralny wystrój, wysoki standard sprzątania. Drodzy Państwo, spędźcie wyjątkowego Sylwestra nad polskim morzem.

Willa Luna to idealne miejsce do wypoczynku nad morzem o każdej porze roku. Nasz pensjonat znajduje się w cichej i spokojnej dzielnicy willowej Władysławowa. Wystarczy 15 - minutowy spacer, aby znaleźć się na pięknej plaży. Znajdujemy się około 500m od ścisłego centrum miasta, tylko 40 km od Trójmiasta.

Sylwester w Willi Lunie to niezapomniane wrażenia. Przemiła obsługa, kameralny wystrój, wysoki standard sprzątania. Drodzy Państwo, spędźcie wyjątkowego Sylwestra nad polskim morzem. Z dala od szumu wielkich miast i zgiełku tłumów ludzi. Odpocznijcie od prędkości szarego dnia codziennego. Ofertę polecamy szczególnie parom, które chcą te wyjątkowe chwile spędzić tylko w swoim towarzystwie, a także rodzinom z małymi dziećmi - u nas wszyscy odnajdą ciszę, spokój i dyskrecję.

Zapraszamy do 2,3 i 4 osobowych wygodnych pokoi z łazienkami i balkonami (niektóre z nich mają widok na morze lub zatokę).

Do użytku dla Gości dostępna jest w pełni wyposażona kuchnia, w której można przygotowywać rodzinne posiłki we własnym zakresie. Kuchnia jest wyposażona między innymi w: lodówkę z zamrażarką i kostkarką do lodu, kuchenkę elektryczną z piekarnikiem, kuchenkę mikrofalową, zmywarkę do naczyń, czajnik, ekspres do kawy, opiekacz do chleba, sztućce, zestaw talerzy oraz szklanek i kubków.

Czas wolny nasi Goście mogą spędzić w mile urządzonej świetlico - jadalni (TV, DVD, prasa, gry planszowe dla dzieci) lub sali rekreacyjnej wyposażonej w stół bilardowy, elektroniczną tarczę do rzutek, rowerek treningowy, Body Trener. Można także skorzystać z kącika komputerowego z łączem internetowym lub podłączyć swojego laptopa do sieci. We wszystkich pokojach dostępny jest również Internet bezprzewodowy. Do dyspozycji Gości oddane są pralnia i suszarnia.

Za uzgodnioną opłatą możemy Państwa odebrać z dworca bądź lotniska w Trójmieście. Przyjmujemy także grupy. Parking na posesji.

Jak co roku, władze miasta zapraszają wszystkich na pokaz sztucznych ogni witający Nowy Rok. Dysponujemy dużym ogrodem, w którym można bezpiecznie urządzić pokaz sztucznych ogni we własnym zakresie.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt