Opis

Miła atmosfera, pokoje i apartamenty z widokiem na morze, niepowtarzalny urok bezpośredniej bliskości morza, przyjazny klimat i komfortowe warunki jakie staramy się tworzyć dla różnorodnych form odpoczynku naszych Gości zachęcają Państwa do wypoczynku w naszym Domu już od ponad 20tu lat.

Mamy niezwykłą przyjemność zaproponować Państwu: ożywczy zapach bryzy morskiej o poranku, śniadanie na tarasie z widokiem na morze, relaksujący grill o zachodzie słońca, przy akompaniamencie fal morskich.

Komfortowe pokoje z widokiem na morze, luksusowe apartamenty z widokiem na morze oraz mniejsze i skromniejsze nie mniej jednak wygodnie wyposażone pokoje z łazienkami. Każdy znajdzie u nas standard odpowiedni dla siebie.

Niezmiennie od ponad 20 lat modernizujemy nasz dom co roku, w dbałości o Państwa komfort, dbając o najdrobniejsze szczegóły wystroju i aranżacji wnętrz.

Znakomite usytuowanie naszego domu nad samym brzegiem morza i jednocześnie w samym centrum miejscowości Sarbinowo (bliskość kawiarenek, barów, sklepów, wypożyczalni sprzętu wodnego, rowerów) pozwalają Państwu wybrać najlepszą dla siebie formę wypoczynku.

Wysoki standard, bezpośrednie wyjście na plażę oraz niepowtarzalny widok na Bałtyk zapewnia niezmiennie naszym Gościom przyjemnych, niezapomnianych wrażeń oraz uczucia pełnej relaksacji i regeneracji nad samym morzem.

Oferta cenowa ustalana jest indywidualnie dla każdego z Państwa w zależności od okresu wypoczynku, pokoju, liczby osób przybliżone cenny znajdą Państwo w zakładce cennik.

Osoby ceniące spokój szczególnie zachęcamy do wypoczynku poza sezonem letnim. W okresie tym ponad ciszą i spokojem, które pozwalają prawdziwie rozkoszować się urokami nadmorskiej aury, mamy do zaproponowania tym z Państwa specjalną ofertę z dużymi rabatami do 50%

Specjalnie dla rodzin z dziećmi przygotowaliśmy ofertę cenową uwzględniając duże zniżki dla naszych najmłodszych Gości.

Poza sezonem letnim dziecko wypoczywa u nas bezpłatnie.

W sezonie letnim natomiast istnieje możliwość 50% rabatu dla dzieci lub ich bezpłatny wypoczynek, w zależności od wynajmowanego przez Państwa pokoju ustalana jest również indywidualnie.

Zapraszamy również do śledzenia najnowszych promocji i ofert last - minute na facebooku oraz w zakładce aktualności i last minute na naszej stronie.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt