Dom Blanka w nadmorskiej, rybackiej miejscowości Rowy

Opis

Dom Wypoczynkowy Blanka położony jest w nadmorskiej, rybackiej miejscowości Rowy, oddalonej zaledwie 15 km od Ustki i znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie Słowińskiego Parku Narodowego.

Blanka jest nowym obiektem powstałym w 1998r. i gruntownie przebudowanym w 2002r. Budynek jednopiętrowy posiada pokoje 2,3 osobowe i jeden pokój 4 - osobowy. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor, parawan, leżak oraz posiadają własną łazienkę w której znajduje się prysznic, umywalka i toaleta.

Do dyspozycji Państwa przeznaczona jest przestronna kuchnia z dwoma lodówkami, czajnikami elektrycznymi i niezbędnymi akcesoriami, takimi jak: naczynia, sztućce itp. Nieograniczony dostęp do kuchni umożliwi Państwu sporządzanie śniadań i kolacji we własnym zakresie i w czasie dogodnym dla Państwa. Aby dać wypoczywającym pełną możliwość korzystania ze słońca i tutejszych lokali gastronomicznych nie przewidujemy możliwości gotowania obiadów. Z kuchnią sąsiaduje duża świetlica z kominkiem, w której możecie Państwo spożywać posiłki, oglądać telewizję, czy spędzać czas w gronie przyjaciół na rozmowach i grach towarzyskich.

Ze świetlicy prowadzi wyjście na teren z tyłu budynku, gdzie umiejscowiony jest duży grill i bardzo oryginalnie wykonana altana pod rozłożystym drzewem kasztanowym. Tutaj możecie Państwo znaleźć wytchnienie od słońca, bądź też schronienie od deszczu, gdyż liście kasztanowca są naturalnym parasolem.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt