Komfortowo wyposażone domki letniskowe dla małażeństw

Opis

Oferujemy pokoje i apartamenty w Lubiatowie.

Wszystkie pokoje mają wygodne łazienki. Wyposażone są w łoża małżeńskie i/lub pojedyncze. W pokojach internet, TV-Sat, DVD, lodówka, czajnik, parawany i leżaki.

Dodatkowo dostawki do pokoi i łóżeczka dla dzieci.

Posiadamy komfortowe i w pełni wyposażone domki w Lubiatowie. W domkach znajdują się 2 sypialnie, salon z kominkiem, wyposażona kuchnia, łazienka i taras. Do Państwa dyspozycji jest Internet, TV-Sat, DVD, parawany, leżaki i łóżeczka dla dzieci.

Nasze domki w Lubiatowie nad morzem położone są na indywidualnych ogrodzonych działkach, w ogrodzie są ławki i huśtawki.
tło

Lubiatowo

Lubiatowo to urokliwa miejscowość zagubiona w sosnowych lasach nad morzem bałtyckim. Plaża jest tu przepiękna, szeroka i czysta. W okolicy można podziwiać dziką przyrodę która nie została jeszcze zmieniona ręka człowieka.

W pobliżu Lubiatowa są leśne jeziora, strumyki i malownicze wydmy. Wszystko to można podziwiać spacerując lub wykorzystując dobrze przygotowane trasy rowerowe. Zwiedzać okolicę można też konno, korzystając z usług znajdującej się tu stadniny.

Niedaleka okolica obfituje w stare dwory i pałace, więc podczas wycieczek można podziwiać zabytki architektury.

Wielkim plusem jest niewielka ilość turystów, dzięki temu idąc trochę spacerem lub po krótkiej przejażdżce rowerowej można leżeć na pustej plaży.

W Lubiatowie znajdą Państwo dobrze zaopatrzone sklepy, smaczne jedzenie w niedrogich restauracjach i wypożyczalnie rowerów.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt