Opis

Ośrodek wypoczynkowy Kielczanka usytuowany jest w Kołobrzegu, zaledwie 100 metrów od szerokiej piaszczystej plaży. Oferuje on rozmaite masaże, w tym tradycyjny i limfatyczny, jak również różnego rodzaju kąpiele, m. in. w wannach z hydromasażem. Na miejscu można grać w bilard.

Obiekt znajduje się przy promenadzie w samym centrum dzielnicy uzdrowiskowej, 350 metrów od molo.

Do dyspozycji Gości są komfortowo urządzone pokoje z łazienką, lodówką, telewizorem oraz bezpłatnym Wi-Fi. W recepcji można bezpłatnie wypożyczyć sprzęt do prasowania i suszarkę do włosów.

Restauracja w obiekcie Kielczanka serwuje dania kuchni polskiej. Na życzenie dostępne są też potrawy wegetariańskie. Wieczorami organizowane są zabawy taneczne z muzyką na żywo. Ośrodek dysponuje także ogrodem zimowym i łąką z leżakami. Udogodnienia obejmują prywatny parking.

Odległość od dworca kolejowego wynosi 350 metrów. Bulwar nad rzeką Parsętą oddalony jest od obiektu o 600 metrów, a centrum miasta - o 800 metrów.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt