Opis

Nasz Pensjonat** Nautilus znajduje się w Karwi, w spokojnym miejscu w odległości 300 m od plaży, która ze swoim białym piaskiem jest zaliczana do najpiękniejszych na polskim wybrzeżu. Składa się z 2 budynków - głównego z salą konsumpcyjno - rekreacyjną oraz salą zabaw i nowo otwartego, który stanowi dodatkową bazę noclegową. Obiekt łączy w sobie nowoczesność, wygodę jaj i elegancję.

Oferta stworzona jest dla wszystkich osób, które chcą spędzić urlop w komfortowych warunkach, a także miłej, jadłodajnie atmosferze*. Bardzo ważną dla nas grupą klientów są rodziny z dziećmi, które stanowią większość gości Nautilusa.

Dysponujemy pokojami 2,3 osobowymi oraz apartamentami - wszystkie z łazienkami. Część pokoi posiada własny balkon. Standardowym wyposażeniem są: TV - Sat (w apartamentach z wbudowanym odtwarzaczem DVD), radio, małe ręczniki, czajnik bezprzewodowy oraz parawany plażowe. Apartamenty w budynku głównym posiadają dodatkowo lodówkę natomiast w nowym budynku aneks wyposażony w mikrofalówkę i lodówkę. Dla pozostałych pokoi ogólnodostępne lodówki oraz mikrofalówka. Jesteśmy przygotowani do obsługi osób niepełnosprawnych, na których czekają dwa pokoje na parterze.

Zdaniem wielu gości, atutem naszego obiektu jest oferta kulinarna, bazująca na kuchni polskiej i włoskiej. Serwujemy codziennie smaczne posiłki, zawsze przygotowywane ze świeżych produktów. Nasze menu uwzględnia gusta nie tylko dorosłych, ale także dzieci. Ofertę wzbogacają wyśmienite desery, kawy oraz koktajle - alkoholowe i bezalkoholowe.

Dla zmotoryzowanych gości przygotowaliśmy monitorowany, zamykany na noc parking (ze względu na bezpieczeństwo dzieci odgrodzony od strefy wypoczynku). Do dyspozycji wypoczywających w naszym obiekcie jest bilard (odpłatnie), kosze plażowe, leżaki zaś dla wielbicieli aktywnego wypoczynku: stół do tenisa, rowery i kijki do Nordic Walking’u. Zapewniamy również bezprzewodowy dostęp do Internetu w całym obiekcie

Zapraszamy przez cały rok.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt