Opis

Pokoje Gościnne Abak Gdańsk to powstały w 2008 roku pensjonat położony przy ul. Beetovena 8 oferujemy noclegi w 20 pokojach. .

Recepcja w naszym obiekcie praktycznie czynna jest cała dobę. Goście mogą przyjeżdżać o dowolnej porze, bez ograniczeń, i zawsze zostaną przyjęci, bo gospodarze mieszkają na miejscu. Mówimy po angielsku, rosyjsku i niemiecku. Recepcja to trochę jak punkt informacji turystycznej gdzie można się dowiedzieć o różnych atrakcjach Trójmiasta, można otrzymać materiały reklamowe i mapki. Na miejscu, jeśli trzeba można coś wydrukować, skserować, wymienić w ograniczonej ilości, walutę na polską, zamówić taksówkę czy budzenie.

Do dyspozycji Gości jest prasowalnia i pralka. Śniadania w postaci szwedzkiego stołu serwowane są w godzinach 7 - 10 z możliwością przesunięcia pół godziny wcześniej i później Nasi Goście mogą przygotować sobie drugie śniadanie na wynos gratis. Całodobowo dostępne są na korytarzu kąciki kawowo herbaciane, a na jadalni mikrofalówka. Gastronomia w Abaku to także możliwość korzystanie z 10 - 20 % zniżką w restauracji w naszym hotelu Amber oddalonym 300 m Nasz obiekt dysponuje parkingiem na 18 samochodów. Parkowanie wliczone jest w cenę pokoju. Zaplecze to również ogród za domem z grillem, bilardem i altaną. Wszystko dostępne dla Gości bez ograniczeń, bez dodatkowych opłat.

ABAK i MAC - TUR znajdują się około 2 km od centrum Gdańska. Są świetnie skomunikowane z dworcem, starówką, lotniskiem. Do plaży jest około 8 km. Przystanki autobusowe tuż obok i również obok sklepy Biedronka. Piotr i Paweł, Carrefour. W zasięgu 100 metrów znajdują się kwiaciarnia, apteka, siłownia i inne punkty usługowe Goście określają to miejsce jako wygodne, spełniające różne oczekiwania, bezpieczne i przyjazne.

Wysoki standard, blisko centrum, pokoje z łazienkami, telewizor, telefon, bardzo bogate śniadania, negocjacja cen, internet na miejscu, ogród z grillem.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt