Opis

Hotel Jan jest całorocznym obiektem o standardzie europejskim. Położony jest w najbardziej urokliwej części Darłówka. Od morza dzieli go niewielki 40 metrowy pas zieleni. Z okien pokoi rozciąga się widok na morze. Naszym gościom zapewniamy komfortowe warunki pobytu. Pokoje urządzone są nowocześnie i przytulnie, każdy z nich dysponuje łazienką, telefonem i TV - Sat.

Swoim gościom oferujemy nieodpłatnie korzystanie z krytego basenu z podgrzewaną wodą, jacuzzi, "ruską banię". Na terenie obiektu znajduje się również kort tenisowy, boisko do gry w siatkówką, miejsce do grilowania oraz plac zabaw dla dzieci. Ponadto wszystkim zmotoryzowanym zapewniamy miejsca parkingowe.

Największym atutem Hotelu Jan jest Park Wodny z morską wodą, który jako jedyny w Europie umożliwia korzystanie z atrakcji wodnych przez cały rok. Dla relaksu i odprężenia zapraszamy do gabinetów odnowy biologicznej, baru i kręgielni. Automatyczna dwutorowa kręgielnia to świetne miejsce do zabawy, rywalizacji i poprawy sprawności dla wszystkich, niezależnie od wieku.

Wspaniałe tereny spacerowe, kompleksy leśne sprzyjają pieszym wycieczkom. Obiekt usytuowany jest w bliskim sąsiedztwie jeziora Kopań (2 km), na którym można uprawiać windsurfing. Dzięki bliskiemu sąsiedztwu z portem (800m) amatorzy połowów wędkarskich mogą przeżyć niezapomnianą przygodę, uczestnicząc w rejsie po morzu. Dodatkowo port świadczy usługi wycieczkowe do innych portów zagranicznych.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Apartament nr 10

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt