ELA

Opis

Nasza Willa powstała w 1992 roku natomiast w 2009 roku dobudowaliśmy dla Państwa nową część naszej Willi, a starszą część wyremontowaliśmy z myślą o Państwa komforcie. Dysponujemy miejscami noclegowymi w pokojach jedno - dwu - trzy - i czteroosobowych, dwoma salami restauracyjnymi, ogrodem do dyspozycji Gości, w którym znajduje się basen letni oraz sauna sucha.

Pokoje w naszej willi zostały zaaranżowane z myślą o tym, aby zapewnić gościom komfort i wygodę. Wystrój wnętrz w naturalnych odcieniach pomarańczu zapewni Państwu odprężenie, pomaga w odzyskaniu sił i dobrego nastroju po wyczerpującym dniu. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę. Mają Państwo między innymi możliwości korzystania z internetu na terenie całej willi.
tło

Restauracja

Restauracja położona jest na parterze naszej wilii, oferuje Państwu codziennie śniadania w formie bufetu szwedzkiego, świeże ryby oraz mięsa, a także dietetyczne sałaty.

Restauracja czynna jest codziennie od 9 do 24. A specjalnie dla naszych Gości oferujemy zniżkę na wszystkie dania z karty w wysokości 15%.
tło

Grupy zorganizowane

Moje wieloletnie doświadczenie pokazuje, iż zorganizowane grupy, które często odwiedzają naszą willę zainteresowane są miłym spędzeniem czasu przy płonącym ognisku i muzyce na żywo. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom przygotowaliśmy specjalna ofertę dla grup zorganizowanych zarówno większych jak i mniejszych, które również są u nas mile widziane. Możemy również pomoc Państwu z zorganizowaniu pobytu integracyjnego dla Państwa pracowników, którzy przez zabawę i dzielenie się interesującymi doświadczeniami, lepiej się poznają i nauczą pracy w nowej grupie.

Dodatkowo możemy zorganizować dla Państwa:
  • Zajęcia integracyjne
  • Uroczystą kolację
  • Ognisko lub grillowanie
  • Saunę
  • Zwiedzanie starego Gdańska z przewodnikiem
  • Majowe połowy ryb na morzu
Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie z uwagi na dużą popularność ofert dodatkowych.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Willa

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Pokoje

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt